Kamera IP EASYCAM EC-220D - Dobra cena! Oceń produkt:

od 292,00 PLN

oszczędzasz do 3%

 • Producent:
 • Kategoria: Kamery przemysłowe
KAMERA IP EASYCAM EC-220D
2MPX 1080P NajwaĹźniejsze właściwości

 • wariant przetwornika: IMX323+HI3516CV200
 • Rozdzielczość: 1920x1080 FULL HD
 • Ogniskowa obiektywu: 2.8
 • Zasięg reflektora podczerwieni: 25 m
 • Bezpośredni dostęp do kamery z komputera i urządzeń przenośnych
 • Onvif 2.4
 • Kąt widzenia: 110°
Przeznaczenie

Kamera może być zastosowana do monitoringu:

 • biura
 • magazynu
 • szkoły
 • zakładu
 • domu
Opis

Kamera IP EC-220D to zewnętrzna kamera kopułowa oferująca wysoką jakość obrazu FULLHD 1080P (1920x1080) dzięki zaimplementowaniu przetwornika IMX323+HI3516CV200. Kamera wyposaĹźona jest w obiektyw 2,8 mm, dzięki czemu kąt widzenia to aĹź 110 poziomów. Kamera dzięki zaimplementowanemu promiennikowi podczerwieni moĹźe pracować w całkowitej ciemności oświetlając obszar do 25 m. Metalowa obudowa i klasa szczelności IP65 umożliwia montaĹź kamery w miejscach gdzie jest ona naraĹźona na uszkodzenia mechaniczne czy niełatwe warunki pogodowe (deszcz, śnieg itd.). Kamera świetnie nadaje się rĂłwnieĹź do monitoringu magazynĂłw, hal produkcyjnych, itd.

Zdalny dostęp online

Podgląd zdalny z kamery moĹźliwy jest przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych, a także z pozycji programu klienckiego CMS. Przeglądarka internetowa Internet Explorer dzięki wspieraniu wtyczek ActiveX umoĹźliwia na dodatek wejście w menu rejestratora i dokonywanie konfiguracji. Na urządzenia mobilne marka urządzenia udostępnia program o nazwie MeyeSuper, a także Xmeye do pobrania z platform mobilnych Google Play, App store.

Podgląd z programu CMS

Program CMS to oprogramowanie pozwalające na podgląd obrazu i zarządzanie rejestratorem na komputerze. UmoĹźlwia łączenie kilkunastu rejestratorĂłw znajdujących się w róşnych lokalizacjach i podglądu obrazu choćby ze 128 kamer. Dodatkowo tworzenie e-mapy ułatwia przeglądanie, a także pozwala na podział systemu na strefy.

W komplecie z kamerą uzyskujemy bezpłatne oprogramowanie w języku polskim pozwalające na zarządzanie i rejestrację obrazu z kamer IP EasyCam. Daje nam to moĹźliwość stworzenia rozbudowanego systemu monitoringu z zapisem na komputerze. Dodatkowo CMS umożliwia połączenie z obecnym systemem analogowym w jednym programie! Obsługuje wyłącznie wybrane rejestratory (np. Kenik, EasyCam).

Praca w chmurze

uCloud Cam to nic innego jak nazwa serwera za pośrednictwem którego można uzyskać dostęp zdalny nie posiadając stałego adresu IP oraz unikając trudnej konfiguracji. Połączenia takie daje nam nieograniczony dostęp do menu kamery. UCloud Cam dodatkowo umożliwia tworzenie list urządzeń co w sytuacji posiadaniu kilku rejestratorów i kamer pozwala łatwe zarządzanie.

PorĂłwnanie kamer

PorĂłwnanie kamery o rozdzielczości 1280x960 - 1.3mpx, a także kamery 1920x1080 - 2mpx. Kamery o rozdzielczości 2mpx ful HD zalecamy do zastosowania w miejscach w ktĂłrych zachodzi potrzeba monitorowania szczegółów takich jak:

 • tablice rejestracyjne
 • nominał banknotĂłw
 • twarz człowieka
  Obiektyw

  element optyki jest nieodzownym elementem każdej kamery. Ogniskowa obiektywu decyduje o kącie widzenia kamery - im niższa ogniskowa tym większy kąt widzenia. Najwyższej jakości obiektywy wyprodukowane są ze szkła.

  Zapis obrazu

  Jedna z opcji kamery to zapis obrazu na dysku twardym lokalnego komputera. Opcja ta jest dostępna z pozycji przeglądarki internetowej Internet Explorer jak również programu klienckiego CMS. Zapis może odbywać w sposób ciągły jak również po wykryciu ruchu.

  Kamera w metalowej obudowie

  obudowa kamery IP EasyCam jest wytwarzana ze stopu aluminium co gwarantuje ochronę przed aktami wandalizmu. Kompozycja umożliwia pracę kamery w warunkach zewnętrznych, jest odporna na zmienne warunki pogodowe.

  Detekcja ruchu

  Detekcja ruchu to jedna z funkcji kamery która odpowiada za rejestrację obrazu. Detekcja odbywa się na zasadzie wychwytywania zmian w obrazie a nastąpienie złączenie nagrywania wybranego kanału. Funkcja ta posiada szereg dodatkowych możliwości między innymi definiowania pola detekcji, regulowania stosownej czułości zachodzących zmian, które odpowiadają za zapis.

  Onvif

  Urządzenie posiada protokół ONVIF 2.4, dzięki ktĂłremu moĹźe współpracować z większością kamer IP obecnych na rynku. Intuicyjna obsługa rejestratora umożliwia konfigurację sprzętu choćby przez niedoświadczonych uĹźytkownikĂłw.

  Alarm

  Alarm to funkcja odpowiedzialna za informowanie użytkowników o zachodzących zmianach w obrazie, awariach urządzenia. Komunikaty o awarii mogą być przekazywane w komunikatach dźwiękowych (buzer), mailowych, graficznych poprzez wyświetlaniu alertu na monitorze.

  Prezentacja w 3D

  Specyfikacja technologiczna

  Pliki do pobrania

  Zobacz podobne produkty

  Polecane produkty w kategorii: Kamery przemysłowe